Verslo vakarienė Kaune

Verslo vakarienė Kaune – net ir patiems išrankiausiems lankytojams

Kaune galime rasti tikrai nemažą restoranų pasirinkimą, tad nieko keisto, kad dažnu klausimu tampa tai, kurį jų pasirinkti verslo vakarienei. „Senieji rūsiai“ – tai restoranas, kuris įrengtas septynioliktojo amžiaus rūsiuose, ir yra įsikūręs pačioje laikinosios sostinės širdyje, tad tuomet, jei jus domina verslo vakarienė Kaune, toks pasirinkimas neabejotinai gali būti vienas geriausių.

Išskirtinė restorano aplinka

Šis restoranas tarsi pats pasakoja ilgametę istoriją: interjeras mena viduramžių laikus, ir tiesiog nukelia į praeitį. Lankytojus žavi Napoleono, Šautuvų ir Didikų menės, kurių vienoje yra nutapyta 1812 metais vykęs Prancūzijos Vidurio Armijos kėlimasis per Nemuną. Restorane yra net 100 vietų svečiams, todėl čia galite planuoti vakarienę su verslo partneriais.

Didelis dėmesys skiriamas aptarnavimo kokybei

Svarbu yra tai, kad šiame restorane itin didelis dėmesys yra skiriamas svečių aptarnavimo kokybei, tad galite net neabejoti, kad čia organizuojama verslo vakarienė jūsų tikrai nenuvils. Restorane „Senieji rūsiai“ yra apsilankę įvairūs garbūs svečiai – NATO oro erdvės gynybos komitetas, krepšinio legenda Arvydas Sabonis, ir t.t. Galite būti užtikrinti, kad pasirinkus šį restoraną verslo vakarienė Kaune praeis tikrai sklandžiai.

Patiekalai patiks net ir didžiausiems gurmanams

Šiame restorane yra siūlomi europietiškos virtuvės valgiai ir gausi vyno kolekcija. Restorano meniu rasite gausų įvairių patiekalų pasirinkimą, tad galėsite nuspręsti, kurių vertėtų paragauti. Siūloma rinktis žuvies, antienos, jautienos, ėrienos ar vegetariškus karštuosius patiekalus, karštus užkandžius, salotas, sriubas, desertus, proginius tortus, ir t.t.

Pasirūpinkite išankstine rezervacija

Jei planuojate verslo vakarienę, palanku iš anksto rezervuoti staliukus pasirinktam svečių skaičiui. Tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad restorane bus pakankamai laisvų vietų, ir jums nereikės nerimauti, kad gali tekti koreguoti vakaro planus. Jums tereikia susisiekti nurodytais kontaktais ir pasiteirauti rezervacijos galimybėmis – tokiu atveju galėsite net neabejoti, kad viskas pavyks sklandžiai.

Taigi, jei planuojama verslo vakarienė Kaune, restoranas „Senieji rūsiai“ bus tikrai palankiu pasirinkimu, nes čia galėsite pasimėgauti ypatingo skonio karštaisiais patiekalais ir pasigrožėti išskirtine restorano aplinka, kuri tikrai nepaliks abejingų.